Blog

Program wymiany baterii w iPadach 1 i 2 gen. już w Smartserwis

Program wymiany baterii w iPadach 1 i 2 gen. już w Smartserwis

Miło nam poinformować o kolejnym programie w Smartserwis. Tym razem oferujemy państwu wymianę urządzenia w przypadku uszkodzenia baterii.
Jeśli twój iPad:

- nie jest zalany
- nie jest uszkodzony mechanicznie
- jest po gwarancji

ale:

- nie działa
- nie chce ładować baterii
- występują okresowe problemy z ładowaniem

... to mogą Państwo skorzystać z programu iPad Baterry Issue. Na niedużą dopłatą wymienimy Państwu urządzenie na nowe, wolne od wad. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Szczegóły:


Jeśli iPad wymaga naprawy z powodu zmniejszenia zdolności baterii do przechowywania ładunku elektrycznego i taka usługa nie jest objęta ograniczoną roczną gwarancją Apple, planem AppleCare Protection Plan ani ustawowymi prawami konsumenta, firma Smartserwis wymieni iPada za opłatą serwisową. Przestrzeganie zaledwie kilku zaleceń wynikających ze zdrowego rozsądku zaowocuje dłuższym okresem eksploatacji i dłuższym czasem pracy baterii iPada.

Uwaga: iPad nie kwalifikuje się do usługi wymiany z powodu baterii, jeśli został uszkodzony, na przykład w wyniku wypadku, kontaktu z cieczą, demontażu, oraz nieautoryzowanych napraw lub modyfikacji. iPad, który został uszkodzony, może się kwalifikować do naprawy pozagwarancyjnej. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, przejdź do strony Kontakt z serwisem.


Prosimy pamiętać, że razem z wymianą urządzenia, wszelkie dane zostaną utracone.


Zostaw swój komentarz