Co to jest iPhone Exchange Program? Czy mogę wymienić zepsutego iPhonea na nowy ?

Oczywiście że tak. Jeśli aparat jest po gwarancji lub (i) jest zniszczony, zalany i nie chcą Państwo go naprawiać tylko dostać nowy, jest taka możliwość. Zasady programu iPhone Exchange.

W Programie iPhone Exchange mogą wziąć udział następujące modele:

iPhone 3G, 3GS, 4G, 4S w każdym kolorze i każdej pojemności. Telefon nie musi być na gwarancji, może posiadać wady mechaniczne ale musi być kompletny (wszystkie śrubki, tacka do karty sim). Pudełko oraz pozostałe akcesoria nie są wymieniane i nie są wymagane. 

iPhone wymieniany jest w ciągu 10 dni roboczych. Stary telefon jest utylizowany i likwidowany z systemu Apple. W zamian dostają Państwo nowy egzemplarz, zafoliowany, nigdy nie używany z gwarancją producenta. 

Uwaga ważne: nowy aparat będzie posiadał simlocka, jeśli wymieniany go posiadał. Nowy aparat nie będzie posiadał simlocka, jeśli wymieniany aparat go pierwotnie nie miał. 

Uwaga: w programie nie mogą brać udziału aparaty, które zostały samodzielnie modyfikowane (samodzielne naprawy, wymiany części na nieoryginalne itp.)

INFOLINIA PROGRAMU IPHONE EXCHANGE:

TEL. +48 792 689 478

Jak skorzystać z wymiany? Wystarczy skorzystać z naszego formularza wysyłkowego. Następnego dnia przyjedzie do Państwa kurier i bezpłatnie odbierze paczkę z iPhonem. 

Płatność odbywa się z chwilą gdy nowy aparat dociera do nas. Może to być gotówka (odbiór osobisty) lub przelew (kurier).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z programu iPhone Exchange.

Więcej informacji

Regulamin programu iPhone Exchange w firmie Smartserwis

  1. Program iPhone Exchange jest programem firmy Apple, która pozwala Klientom wymienić stary aparat na nowy, za dopłatą.
  2. Gwarancja na wymienione aparaty w programie iPhone Exchange wynosi 3 miesiące.
  3. Aparaty samodzielnie modyfikowane (rozbierane na części, modyfikowane softwareowo) nie mogą wziąć udziału w programie.
  4. Aparaty zalane, zniszczone, ze zbitymi elementami mogą wziąć udział w programie. Podobnie aparaty sprawne.
  5. Przybliżony czas realizacji zamówienia wymiany to 10 dni roboczych.
  6. Wymienione aparaty będą posiadać simlocka na tą samą sieć, co aparaty zgłoszone do programu. Jeśli zgłoszony aparat nie ma simlocka, wymieniony aparat również nie będzie miał simlocka.
  7. Oddając aparat prosimy zwrócić uwagę czy aparat posiada simlocka lub czy jego brak nie wynika z nieautoryzowanego zdjęcia simlocka (jailbreak). Nie ponosimy odpowiedzialności za aparaty zgłoszone jako status-bez simlocka, które okazują się być programowo modyfikowane przez nieautoryzowany serwis. Takie aparat będą wymieniane przez Apple na status-z simlockiem.
  8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen lub terminu dostarczenia wymienionego sprzętu z przyczyn od nas niezależnych. Zastrzegamy sobie również prawo do anulowania wymiany aparatów z przyczyn od nas niezależnych.
Jak rozpoznać jakiego iPhone’a posiadam?

 

Najłatwiej zajrzeć na tył pudełka aparatu - w dolnej części znajdziemy dokładny opis naszego aparatu razem z numerem IMEI i numerem seryjnym.

Jeśli z jakichś powodów nie posiadamy pudełka, prosimy zajrzeć na tylną obudowę urządzenia. Jeśli jest srebrna, to iPhone 2G.

Jeśli biała lub czarna, może to być iPhone 3G, 3GS lub 4.
Tylna obudowa iPhone'a 3G i 3GS jest obła i ma zaokrąglone krawędzie. Obudowa iPhone'a 4 i 4S jest równa na całej powierzchni.

Poniżej w kolejności, tył iPhone'a 2G, 3G i 3GS, i 4(4S):

Jak sprawdzić numer seryjny mojego urządzenia?
Numer seryjny to podstawowa informacja o Państwa aparacie. Warto go znać, by podczas wypełniania formularza wysyłkowego podać go bez problemów. SN ułatwia sprawdzenie statusu gwarancji czy naprawy.

Można go znaleźć na tyle pudełka aparatu ( to tzw. Serial No.), przykład poniżej:


Inną metodą jest sprawdzenie SN w samym aparacie. Wystarczy kliknąć ikonkę USTAWIENIA, OGÓLNE, TO URZĄDZENIE. Zakładka - NUMER SERYJNY.
Jak długo trwa naprawa?
Dokładamy wszelkich starań, by Państwa aparaty zostały naprawione jak najszybciej. Ewentualne opóźnienia wynikają z powodu problemów z dostawami części.

Niektóre naprawy jesteśmy w stanie wykonać w ciągu kilku godzin. Bardziej zaawansowane (zalane aparaty, uszkodzone mechanicznie) diagnozujemy w ciągu 24 godzin.Czy naprawa zalanego urządzenia jest w ogóle możliwa ?
Tak, jest możliwa. Wszystko zależy od tego jak długo iPhone był zamoczony, i ile dni minęło od chwili zalania do momentu dostarczenia go do naszego serwisu.

Jeśli iPhone nie został zamoczony wodą morską, istnieje duża szansa na naprawę lub odzyskanie Państwa danych.
Czy zdejmujecie simlocki z iPhone’a?
Tak, zdejmujemy simlocki! By zdjąć simlocka permanentnie, trzeba zgłosić chęć usunięcia blokady u nas. Potrzebne dane to numer IMEI, rodzaj iPhonea i sieć w jakiej posiada simlock. To wszystko. Simlocka usuwamy zdalnie w ciągu kilku dni.


Jak wysłać do Was urządzenie ?

To naprawdę bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz wysyłkowy na naszej stronie.

Po wypełnieniu otrzymają Państwo numer telefonu do kuriera firmy DHL, który na nasz koszt dostarczy nam przesyłkę. Status naprawy będą mogli Państwo sprawdzać również na naszej stronie.Potrzebuję szkolenia. Czy takie oferujecie ?
Tak, oferujemy pełne szkolenie z obsługi iPada, iPhonea, iPoda czy komputera Mac a także systemów iOS i OSX.

Oferujemy szkolenia dla firm jak i osób prywatnych.


Chcę kupić iPhone’a. Jak upewnić się, że nie kupię podróbki ?
Przede wszystkim urządzenie warto kupić w autoryzowanych salonach Apple Reseller, Apple Premium Reseller czy markowych elektromarketach.


Jeśli zakupują Państwo iPhonea z serwisów aukcyjnych lub w Chinach, Indonezji czy na Tajwanie, prosimy o kontakt. Pomożemy przy weryfikacji, gdyż prawdopodobieństwo zakupu podróbki jest bardzo wysokie.
Jakie rodzaje aplikacji tworzycie na iPhone’a, iPada ?
Tworzymy głównie aplikacje dla małych i średnich firm, głównie ebooki i aplikacje prezentujące profile działalności naszych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej? Prosimy o kontakt.